Клієнти

Фільтри
Фільтри
Продукт
За сферами
Фільтри
Продукт
За сферами
Застосувати
Київстар
Компанія «Київстар» - лідер мобільного зв'язку України. Компанія була заснована в 1994 році, послуги мобільного зв'язку надає з 1997 року.
Porsche
У жовтні 2010 року в Харкові відкрився найбільший офіційний Порше Центр в східній Європі.
Toyota
Toyota Motor - найбільша японська автомобілебудівна корпорація. А також є найбільшим автовиробником в світі в 2007-2009 роках і з 2012 року утримує це звання.
Unicef
ЮНІСЕФ працює більш ніж в 190 країнах і територіях, щоб врятувати життя дітей, захистити їх права і допомогти їм реалізувати свій потенціал з раннього дитинства до підліткового віку. І ми ніколи не здаємося.
ООН
ООН, будучи найбільшою міжнародною організацією, служить майданчиком для вирішення глобальних проблем сучасності, які вимагають колективних дій - від підтримання миру і безпеки та захисту прав людини до надання гуманітарної допомоги та сприяння сталому розвитку.
Мiстодент
"Мiсто Дент" - без перебільшення лідуюча стоматологія в Харкові, розташована географічно в зручному районі міста. Всього лише кілька хвилин від станції метро «Ботанічний сад» - і Ви побачите сучасний бізнес центр, в якому і знаходиться стоматологічний Центр, де можна отримати всебічну консультацію і пройти необхідні Вам лікувальні процедури.
СтройПрайс
СтройПрайс - це абсолютно новий швидкий, зручний і надійний спосіб порівняння цін, вибору і покупки матеріалів для будівництва та ремонту.
Харьковпродмаш
Наша компанія надає широкий спектр товарів для сільського господарства, від готових виробів до окремих деталей. Пробивні сита (решета), перфорація металу, елеваторно-млинове обладнання, конвеєра, сепаратори, дробарки, шнеки, бичі, молотки, інше с/г обладнання і комплектуючі.
Харківський обласний центр зайнятості
Сьогодні державна служба зайнятості є активним посередником на ринку праці між роботодавцями і претендентами, вона на безоплатній основі надає послуги з пошуку підходящої роботи і підбору персоналу.
Укрінвест
Вже понад 15 років ми працюємо для Вас на ринку паперів та картонів для поліграфії. За цей час ми навчилися прогнозувати потреби на ринку і в той же час розширювати і змінювати асортимент, ми можемо сміливо заявляти, що готові практично повністю забезпечувати потреби наших клієнтів.
Южгіпрондіавіапром
ДП «ЮЖГІПРОНІІАВІАПРОМ» - державний проектний і науково-дослідний інститут авіаційної промисловості, що здійснює комплексне проектування авіаційних підприємств, широкого спектра промислових об'єктів.
Клас
Мережа супермаркетів КЛАС - одна з лідуючих компаній роздрібної торгівлі в Харкові. Наш перший магазин було відкрито в 2001 році за адресою проспект Московський, 259. Територіально кожен наш супермаркет - це «магазин біля дому», але, по суті, - це торгові центри, в які покупці цілеспрямовано їдуть на сімейний шопінг. Щодня супермаркети КЛАС обслуговують понад 100 000 сімей. Асортимент нашої мережі налічує більше 90 000 SKU.
Propfonix
Prophonix - молода компанія, що динамічно розвивається, надає послуги з розробки мобільних додатків для компаній по всьому світу. Дружний колектив професіоналів, який любить складні завдання і нестандартні рішення, завжди готовий прийняти виклик і вдихнути життя в божевільні ідеї.
Гідропривід
За свою багату 70-річну історію наше підприємство накопичило значний досвід у виробництві, ремонті та сервісному обслуговуванні гідрообладнання найширшого застосування, починаючи з атомної енергетики і гірничодобувної промисловості і закінчуючи утилізацією відходів виробництва.
Серна
Підприємство з іноземними інвестиціями. Вид діяльності - експорт сільгосппродукції.
Харківська бісквітна фабрика
ПрАТ «Харківська бісквітна фабрика» - це сучасне кондитерське підприємство, яке спеціалізується на виробництві борошняних кондитерських виробів. Загальний обсяг виробництва становить близько 40 тис. Тонн продукції на рік. На підприємстві трудяться 1 200 осіб.
Банк Грант
Основою бізнесу Банку Грант є якісне обслуговування клієнтів, створення комплексної системи обслуговування в усіх напрямках з використанням як індивідуального, так і загального підходу з одночасним створенням повного спектру надання фінансових послуг.