Клієнти

Фільтри
Фільтри
Продукт
За сферами
Фільтри
Продукт
За сферами
Застосувати
ТММ
Будівельна компанія ТММ працює на ринку України з 1994 року і є однією з провідних профільних компаній України.
Авторська школа Бойка
Навчально-виховний комплекс Boiko Школа була заснована в 1994 році. За 20 років роботи ми стали лідерами освіти в місті Харків і одними з кращих серед шкіл України.
Всеукраїнський Банк Розвитку
Всеукраїнський Банк Розвитку заснований в 2009 році, надає послуги фізичним та юридичним особам.
Владар
Засноване в 1992 році, наше підприємство є одним з провідних виробників промислових акумуляторних батарей в Україні. Акумулятори «Владар» добре зарекомендували себе в різних країнах, в різних галузях промисловості.
Електротяжмаш
«Електротяжмаш» - це всесвітньо визнаний бренд в проектуванні і виробництві турбогенераторів, гідрогенераторів, великих електричних машин постійного струму, комплектного електрообладнання для міського та залізничного електротранспорту.
Компанія CS
Компанія CS працює на ринку інформаційних технологій вже понад 15 років і спеціалізується на розробці, впровадженні, комплексному супроводі та розвитку систем автоматизації банків і страхових компаній.
OVIS hotel
Готель «ОВІС» - це сучасний комфортабельний комплекс бізнес-класу, розташований поблизу міжнародного аеропорту м. Харкова.
Ключ, юридична фірма
Будь-який клієнт, який звертається до ТОВ «Юридична фірма «Ключ», може розраховувати на швидке і ефективне вирішення власних проблем, конфіденційність, індивідуальний підхід і гнучку цінову політику.
Страхова Група «ТАС»
Сьогодні Приватне акціонерне товариство "Страхова Група «ТАС »" входить в десятку лідерів вітчизняного страхування, демонструючи стабільно високі фінансові результати.
Готель National
«Національ» це поєднання сучасного сервісу та усталених традицій, бездоганне обслуговування і зручна інфраструктура, затишні номери і висококласний ресторан, комфортний під'їзд на міському транспорті і спокійна парковка.
NIX Solutions
Компанія NIX була заснована в 1994 році і до теперішнього часу перетворилася на одного з найбільших флагманів IT-аутсорсингу в Україні з серйозним портфелем виконаних проектів за плечима.
Maxus
MAXUS - торгівельна марка на ринку світлотехнічної продукції України, заснована в 2003 році.
Inbitec
Компанія Inbitec займається розробкою програмного забезпечення для управління робочими ресурсами, об'єднавши в єдиний ланцюжок інноваційні Інтернет-технології, успішні моделі ведення бізнесу і згуртований колектив професіоналів.
УПЕК
Індустріальна група УПЕК - одна з найбільших в Україні приватних компаній, що займає лідиуючі позиції в декількох продуктових сегментах і виробництві компонентів для найбільших конвеєрів СНД.
СЕБ Лайф Юкрейн
Страхова компанія «СЕБ Лайф Юкрейн» (SEB Life Ukraine) створена 17 квітня 2006 року. Компанія спеціалізується на добровільному страхуванні життя.
Metalvis
METALVIS - торгова марка, яка об'єднує найширший в Україні спектр кріпильних виробів.
Турагенство Броннікової
«Турагентство Броннікової» - одне з перших класичних туристичних агентств Харкова. Офіційна дата заснування - 23 березня 2003р. Ми завжди ставимо на перше місце Якість сервісу і Клієнта - як основну Цінність.