Клієнти

Фільтри
Фільтри
Продукт
За сферами
Фільтри
Продукт
За сферами
Застосувати
Bookit
Перша національна система онлайн бронювання готелів в Україні. Створення та підтримка проекту здійснюється ТОВ «Компанія Ідея».
Укргазвидобування
АТ «Укргазвидобування» є найбільшою газодобувною компанією в Центральній і Східній Європі. В Україні це - великий гравець, що видобуває 73% природного газу і спеціалізується на виробництві газового конденсату.
Фокстрот
Торгова мережа «Фокстрот. Техніка для дому» є лідером ринку України в сегменті роздрібних продажів електроніки та побутової техніки.
Реал Банк
Реал Банк працює на ринку банківських послуг з 1990 року.
ЕКО ЕНЕРГО ІНВЕСТ-УКРАЇНА
Компанія ТОВ "ЕКО ЕНЕРГО ІНВЕСТ-УКРАЇНА" здійснює свою діяльність в сфері проектування та монтажу будівель, споруд та інженерних систем.
SigmaBleyzer
SigmaBleyzer is a private equity firm with an investment and operating history since 1994. With offices in Texas and throughout Eastern Europe, SigmaBleyzer specializes in control investments in turnaround and distressed situations. We currently manage assets valued at approximately $1 billion across six investment vehicles.
ОВІС
ОВІС - для тих, хто любить свій автомобіль. З моменту створення нашої компанії, ми поставили перед собою мету: створити в Харкові мережу автозаправних комплексів, які будуть дотримуватися найвищих стандартів якості палива і рівня послуг.
Ірбіс
Компанія ТОВ «ТД ІРБІС» вже більше 29 років є одним з провідних постачальників якісних компонентів, що забезпечують функціонування державного і приватного секторів економіки України.
Промінвестбанк
ПАТ «Промінвестбанк» засноване в 1992 році і з моменту заснування входить до групи найбільших банків України. На початку 2000-х років Банк вперше увійшов до списку 1000 найбільших банків світу.
Електромашина
АТ «ЕЛЕКТРОМАШИНА» - одне з провідних машинобудівних підприємств України з 150-річною історією. Основною продукцією підприємства понад 50 років є електричні машини постійного струму, електродвигуни для залізничного транспорту, копальнева апаратура, електродвигуни змінного струму.
Ahmad Tea
Ексклюзивний партнер Ahmad Tea London в Україні - компанія ЕС ДЖІ ПРОДАКШН.
Procter and Gamble
Компанія "СТВ" є генеральним представником Procter and Gamble в східній Україні. Ми оснащували меблями новий офісно-складський комплекс компанії в с. Комунар, Харківського р-ну. Інтер'єр офісу спроектувала Світлана Красильникова, за що їй окреме спасибі. Для комплектації робочих місць персоналу була обрана серія Мега, крісла Comfort і стільці Era. Нам дуже сподобалося працювати з компанією "СТВ". Бажаємо їм успіху і процвітання!
VALION
За 3 роки успішної ріелторської практики на ринку нерухомості Харкова, національне агентство нерухомості VALION зробило щасливими більше 2000 клієнтів. До нас звертаються люди, яким важлива репутація агентства і брокерів. Також наші замовники надають значення високому рівню сервісу в компанії.
Радмір АТ НДІРВ
Фірма «Радмір» ДП АТ НДІРВ була створена в 1996 році на базі одного з підприємств з розробки та виробництва космічної техніки. Сьогодні «Радмір» - провідний виробник медичного обладнання в Україні.
Укрсоцбанк
З 1 вересня 2011 року ПАТ «Укрсоцбанк» продовжуватиме свою діяльність на ринку України під торговою маркою "UniCredit Bank", зберігаючи при цьому своє юридичне ім'я ПАТ «Укрсоцбанк».
Укргазбанк
УКРГАЗБАНК – провідний ЕКОбанк України, який піклується про довкілля, фінансуючи проекти з енергоефективності та відновлюваної енергетики. На сьогодні Банк є беззаперечним лідером у «зеленому» фінансуванні.
Банк Фінанси та Кредит
Банк "Фінанси та Кредит" зареєстровано 30 жовтня 1991 року як Комерційний банк "Український комерційний банк ділової співпраці", з 13 жовтня 1995 року перереєстровано як Комерційний банк "Фінанси та Кредит".