Клієнти

Фільтри
Фільтри
Продукт
За сферами
Фільтри
Продукт
За сферами
Застосувати
Volvo
Volvo є світовим лідером у виробництві інноваційних та безпечних автомобілів. Сьогодні Volvo - один з найвідоміших і шанованих автомобільних брендів, ринок збуту компанії включає близько 100 країн.
Любий друже
Ломбард «Любий друже» був заснований в 2005 році і по сьогоднішній день є одним з лідерів на ринку ломбардного кредитування. Багаторічна діяльність ломбарду «Любий друже» - це динамічний процес активного розвитку і вдосконалення.
Глобал консалтинг
Аудит, трансформація звітності по міжнародних стандартах, юридичні послуги, бухгалтерський аутсорсинг, реєстрація, реорганізація, ліквідація підприємств, операції з цінними паперами, покупка і продаж бізнесу, консультації, підбір і оцінка персоналу...
Ostrogliad PR Consulting
Ostrogliad PR Consulting - перша консалтингове PR-агентство в Харкові.
ФЕД
Компанія «ФЕД» - одне з провідних підприємств України, що спеціалізується на розробці, виробництві, обслуговуванні та ремонті авіаційно-космічних і загальнотехнічних агрегатів. Агрегати компанії успішно використовуються на літаках і вертольотах українського і зарубіжного виробництва.
Будмен
Основний вид діяльності будівельних гіпермаркетів «Будмен» - торгівля будівельними та оздоблювальними матеріалами, професійним і побутовим інструментом і обладнанням.
Приправка
«Приправка» - це знак натуральності, знак нових смаків і символ нових рецептів. Перша торгівельна марка в Україні, яка стала випускати натуральні приправи без глютамату, без підсилювачів смаку, без ароматизаторів, без барвників, без консервантів.
Автосалон Атлант-М на Гагаріна
«Атлант-М на Гагаріна» входить до складу холдингу «Атлант-М» - унікальної міжнародної мережі якісних автосалонів, що надають повний комплекс послуг для корпоративних і приватних клієнтів.
Хлібокомбінат "Кулиничі"
До складу ТОВ «Кулиничі» входять 8 хлібозаводів Харківської області та заводи Полтавської та Донецької області. Більш 2млн. людей щодня купують нашу продукцію.
Харківський міськвиконком
Сир Бурлука
Великобурлуцький сироробний завод заснований як спеціалізоване підприємство з виробництва твердих сортів сиру. Сьогодні завод виробляє 13 видів твердих сичужних сирів, 6 видів плавлених сирів, масло, суху сироватку, лактозу, морозиво.
Харківметал-1
ТОВ «Металобаза №1» - сучасне торгово-виробниче підприємство на ринку чорних металів міста Харкова та області.
Южкабель
ПАТ «ЗАВОД ЮЖКАБЕЛЬ» - одне з найбільших підприємств з випуску кабельно-провідникової продукції в Україні. Ми пропонуємо більше 25 000 марко-розмірів виробів власного виробництва.
ОСК Металіст
Обласний спортивний комплекс "Металіст" і касовий павільйон стадіону занесені до Реєстру культурно-національної спадщини України.
ТЕХЕКС
Корпорація «ТЕХЕКС», заснована в 1994 році, успішно працює на будівельному ринку, займаючись комплексним рішенням проблем будівництва систем водопостачання, водовідведення, газопостачання, опалення та електропостачання.
Construction Group International
В даний час ТОВ Фірма «Construction Group International» є найбільшим в регіоні девелопером житлової та комерційної нерухомості.
Локсі
З дня заснування в 1991 році, компанія Локси стала одним з лідерів канцелярського ринку України, вибравши насамперед спеціалізацію - приладдя для письма.
Аквапарк Волна
Аква-фітнес клуб «Волна» - це клуб для всієї родини. Тут Ви зможете приєднатися до правильного способу життя! Жити в гармонії з самим собою і будувати Здорове і Щасливе Майбутнє для себе і своєї сім'ї!