Ми щиро любимо обслуговувати
Наші безкоштовні послуги:
Виїзд менеджера

Завжди чекаємо вас в нашому салоні. Але, коли ви зайняті, приїдемо до вас самі, привеземо каталоги, зразки матеріалів. Якщо треба - приїдемо до вас в інший регіон. Ваше замовлення буде вести особистий менеджер - відповідальний і досвідчений.

Планування простору

Ми спроектували більше 5000 офісів, і знаємо, як це робити правильно. Грамотне планування офісного простору дозволить вам ефективно використовувати кожен квадратний метр. Ви описуєте призначення приміщення і свої побажання - і отримуєте професійний 3D-проект розміщення меблів. В майбутньому при зміні кількості робочих місць ми складемо план змін зі збереженням загального стилю офісу, а потім поставимо всі додаткові меблі.

Тимчасова меблі

Якщо у вас горять терміни, ми можемо безкоштовно надати тимчасові робочі місця, поки ви чекаєте поставку замовлених у нас меблів.

Доставка та збирання в Харкові

Доставка та збирання у нас безкоштовне. Наші акуратні складальники привозять, збирають і розставляють меблі строго відповідно до проекту. Потім налаштовують на місці (регулюють висоту, петлі, стикування, примикання). Після складання меблі відразу готові до роботи. Після закінчення робіт бригада, при необхідності, вивозить упаковку.

Доставка в інші регіони

У нас багато клієнтів в інших містах і ми не боїмося їздити у відрядження.

Якщо ви перебуваєте в іншому місті, то можливі два варіанти взаємодії:

  1. Ми організовуємо доставку своїм транспортом. Вартість доставки, в такому випадку, розраховується індивідуально. При хорошому замовленні робимо безкоштовну доставку.
  2. Якщо обсяг замовлення невеликий (наприклад це стільці, або пара столів) - ми безкоштовно доставимо замовлення до будь-якого перевізника - "Нова Пошта", "Інтайм" і тощо.
  3. Збірка завжди залишається безкоштовною.
Гарантійне обслуговування

Ми поставляємо сертифіковані меблі фабричного виробництва, які мають гарантію 1 рік.

Ми бережемо ваші нерви і стоїмо на вашому боці при виникненні гарантійних випадків. Якщо у вас є обгрунтоване невдоволення якимсь елементом, ми в найкоротші терміни відновимо або замінимо його на новий.

Офісні меблі