Клієнти

Фільтри
Фільтри
Продукт
За сферами
Фільтри
Продукт
За сферами
Застосувати
Воля
На ринку телекомунікаційних послуг України тон задає провайдер ВОЛЯ. Тому підтвердження - майже 2 мільйони передплатників телебачення та Інтернету. І кожен день додаються нові користувачі.
Мівіна
Компанія «Техноком» була заснована в 1993 році. Вперше познайомивши українців із продуктами швидкого приготування, компанія ось вже 24 роки розвиває культуру споживання цих продуктів в Україні.
Медіапорт
Агентство МедіаПорт - визнаний лідер в інформаційному просторі Харкова і області.
Студія Форма
Студія Форма - лідуюча компанія на ринку випускних альбомів в країнах СНД. Наша мета - допомогти вам зберегти найцінніші моменти життя, що ми успішно і здійснюємо, починаючи з 1995 року.
DHL
Логістичні рішення компанії DHL для різних галузей промисловості - це робота висококваліфікованих фахівців не тільки в області логістики, а й фахівців в цільової індустрії.
Харківський ювелірний завод
ЗАТ «Харківський ювелірний завод» 80 років працює на ювелірному ринку і спеціалізується на випуску ювелірних виробів зі срібла 925 проби.
Елакс
Компанія ПрАТ "ЕЛАКС" - українське підприємство, засноване в 1994 р. займається створенням автоматизованих систем управління технологічними процесами, регульованих електроприводів, систем електропостачання та освітлення на промислових об'єктах в Україні та СНД.
PRIME
PRIME - найбільший і найпотужніший лікеро-горілчаний завод України і Європи почав свою роботу 28 жовтня 2006 року.
NarsCars
Компанія NARSCARS - це одна з провідних компаній з прокату автомобілів в Україні. Отримай емоції за найкращими цінами!
Prisma
Торговий центр Prisma розташований в центрі студентського світу близько метро Наукова. Велика кількість магазинів зроблять ваш шопінг незабутнім.
Фактор
Компанія «Фактор-Аудит» починала свою діяльність як невелике консультаційне агентство з надання аудиторських послуг. За двадцять п'ять років успішної роботи на ринку України ми придбали позитивну репутацію багатопрофільної аудиторсько-консалтингової фірми.
Forex
Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте доступ не тільки до світового фінансового ринку і нових можливостей, але і до широкого спектру послуг для трейдингу, таким як навчання, підтримка експертів-аналітиків, майстер-класи, тренінги та багато іншого.
Grid Dynamics
Grid Dynamics визнана лідером серед IT компаній, постачальників послуг гнучкої розробки середнього розміру. Компанія прагне зробити проривні технології доступними.
Омега автопоставка
«Омега» - найбільший в Україні дистриб'ютор автокомпонентів. Ми надаємо логістичну, технічну, інформаційну та рекламну підтримку нашим клієнтам. Своє основне завдання бачимо в створенні ефективної комплексної системи сервісу для забезпечення їх бізнесу.
Вімм-Білль-Данн Україна
В Україні компанія представлена двома великими молокозаводами. "Харківський молочний комбінат" переробляє більше 200 т молока на добу і пропонує споживачам понад 100 найменувань продукції.
Eruditus
Eruditus - це концентрація можливостей для тих, хто вибирає успішне майбутнє, хоче міняти свою реальність і розкривати потенціал.
UNIQA
Страхова компанія «УНІКА» входить до складу UNIQA Insurance Group (Австрія), яка займає провідні позиції на ринку страхування Центральної та Східної Європи. В Україні "УНІКА" вже більше 20 років пропонує своїм клієнтам всі види ризикового страхування і страхування життя.