Відгуки

Фільтри
Фільтри
Продукт
За сферами
Фільтри
Продукт
За сферами
Застосувати

Співпрацюємо з компанією Мегас починаючи з 2010р. За цей час замовили багато меблів для персоналу, кабінет керівника, стаціонарні офісні перегородки з жалюзі, багато стільців і диванів. Дуже зручно замовляти все в одному місці. Роблять хороші дизайн-проекти. Якість і ціни - влаштовують. Рекомендуємо.

Ветсинтез, Директор Азімов О.В. Переглянути весь відгук

...Мегас взяв на себе не тільки планування і реалізацію проекту, але і творчо підійшов до нього. Наші співробітники відзначили, що працювати в офісі стало комфортніше завдяки зручним і функціональним меблям, і веселіше - завдяки яскравим колірним рішенням...

TEAM International Services, Inc., Виконавчий директор С.А. Шевцов Переглянути весь відгук

Компанія «Союзенергопроект» вдячна компанії «Мегас» за якісне і своєчасне обладнання кабінетів керівників і переговорних кімнат меблями найвищої якості. Рекомендуємо «Мегас» як постачальника якісних меблів з хорошим сервісом і увагою до запитів клієнта.

Союзенергопроект, Директор Адонин В.І. Переглянути весь відгук

...Ми вже багато років співпрацюємо з компанією "Мегас", і дуже задоволені. За цей час були на високому рівні виконані різні проекти по обладнанню наших офісів і магазинів. Ми плануємо і надалі співпрацювати з компанією "Мегас", оскільки вважаємо її найбільш вдалою на Харківському меблевому ринку. Ми з упевненістю можемо рекомендувати її своїм друзям і партнерам...

АВС, мережа магазинів, Директор А.В. Дмитренко Переглянути весь відгук

Компанія Peneco співпрацює з компанією Мегас з першого дня свого заснування. Вони скомплектували наш перший офіс в економічному варіанті. Наша компанія росла і розвивалася, тому, коли постало питання про розширення офісу, ми запросили фахівців Мегас, які розробили новий дизайн для reception, переговорної, кабінету керівника. Так само вдало адаптували старі меблі в новий дизайн. Спасибі за відмінний сервіс!

PENECO, Директор Тюрин В.Ю. Переглянути весь відгук

Дякуємо компанії Мегас за добре виконану роботу по обладнанню меблями нашого нового офісу. Нам зробили цікавий дизайн-проект, підібрали меблі, акуратно доставили і зібрали... Всі роботи по поставці та монтажу меблів були виконані якісно і в строк.
Рекомендуємо компанію Мегас, як надійного постачальника, з яким приємно працювати.
Дякую за співпрацю!

, Турагентство Броннікової Переглянути весь відгук

Юридична фірма "Ключ" співпрацює з компанією "Мегас" вже 4 роки. В цьому році укомплектовано меблями наш другий офіс. Велике спасибі за нестандартні рішення, і допомогу в заповненні меблями нашого першого офісу, який мав незвичайне планування. Рекомендуємо "Мегас" колегам і партнерам.

Ключ, юридична фірма , Директор Н.М. Скиданова Переглянути весь відгук

Висловлюємо подяку співробітникам компанії "Мегас" за допомогу в облаштуванні нашого нового офісу... Зона reception вийшла зручною і сучасної ...

Natures sunshine, Красенко І.Г. Переглянути весь відгук