Мобільні офісні перегородки у Харкові

Правильна організація офісного простору – перший крок на шляху збільшення продуктивності праці. Останнім часом у більшості компаній спостерігається тенденція до використання принципу OPEN SPACE. Цей принцип передбачає, що більшість офісного простору відкрита. Робочі зони співробітників організуються з допомогою перегородок. Люди можуть ефективно працювати, не заважаючи одне одному. Офісні перегородки дозволяють раціонально організувати простір приміщення без перепланування, пилу та послуг БТІ. В асортименті салону "Мегас" дані конструкції представлені у трьох серіях:

  • "Module";
  • "Комфорт";
  • "Система"

"Module" – сучасні мобільні офісні перегородки у Харкові. Це легкі конструкції, що не вимагають кріплення до стелі або підлоги. Перегородки "Module" монтуються до меблів або з'єднуються між собою. Такі конструкції легко розуміються. При необхідності ви можете легко перемістити їх в межах офісу або забрати з собою при переїзді. Ще одна важлива особливість перегородок полягає в тому, що на них можна перенести частину офісного приладдя (телефон, лоток для паперу, склянку з канцелярією, бокс для дисків).

Останнім часом у Харкові все популярнішими стають скляні офісні перегородки. Дані конструкції мають явну перевагу – відчуття свободи та простору. Офісні перегородки зі скла (Харків) представлені у нас серіями "Комфорт" та "Система". Модулі "Комфорт" дозволяють встановлювати дверцята і двері типу "гармошка". Представлені у нашому салоні офісні перегородки скляні у Харкові користуються популярністю завдяки наступним особливостям:

  • можливість встановлення мережевих та силових розеток;
  • наявність кабель-каналу та пристроїв для кріплень міжрамних жалюзі.

Встановивши офісні перегородки мобільні у своєму офісі у Харкові, ви зможете без проблем забезпечити кожного співробітника комфортним робочим місцем. Альтернативним варіантом мобільної перегородки є стаціонарна конструкція. Фактично, це швидкомонтована стіна з алюмінієвих або сталевих профілів. Основна перевага цих конструкцій – широкі декоративні можливості.

Купуючи перегородки в Мегасі, ви зможете максимально ефективно облаштувати свій офіс. Ми гарантуємо високу надійність і відмінну якість конструкцій, що реалізуються. Індивідуальний підхід, відмінний сервіс та прийнятні ціни роблять співпрацю з нами максимально вигідною. Телефонуйте чи приходьте до нас у салон! Ми запропонуємо максимально ефективне рішення для вашого офісу.