Стоун

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Опис:

Комплектація: крісло, дво-, тримісний диван.

Механізм трансформації не передбачений.

Особливість: рама з нержавіючої сталі.

Серія складається:

  • крісло,
  • диван дво-, тримісний,
  • одно-, дво-, тримісна секція,
  • з'єднувальний елемент «кут».

Особливості:

  • опори з нержавіючої сталі.

Додаткова опція:

  • панель настінна.

Диван Стоун має раціональну конструкцію і солідне виконання. Лаконічні строгі форми дивана доповнюють м'яка подушка сидіння і спинка з легким нахилом. Нічого зайвого: такий мінімалістичний дизайн розрахований на інтер'єри, де домінують не емоції, а розум.

Каркас і ніжки виконані з нержавіючої сталі. Для оббивки ми рекомендуємо використовувати натуральну шкіру. У неї високі показники міцності і зносостійкості. Доступні альтернативи для даної моделі - екошкіра або тканина. В асортименті матеріалів представлені різні відтінки: від нейтральних до оригінальних і ультраяскравих. Прямокутні пропорції гармонійно поєднуються з офісними меблями - столами, стільцями, шафами, полицями та тумбами. Сталевий колір опор, як правило, вписується в колірну гамму більшості сучасних офісів. Ми розробили меблі, які несуть спокійний, діловий настрій в атмосферу.

Серія складається з крісла, дво-, тримісного дивана, трьох секції різних розмірів і з'єднувального елемента «кут». Такого комплекту достатньо, щоб повністю обставити просторе робоче приміщення з урахуванням потреб всіх співробітників. Універсальність лінійки дозволяє реалізовувати гнучкі рішення в рамках колекції. Ви можете купити офісний диван для кабінетів, конференц-залів і переговорних, створити модульну кутову композицію для кімнати відпочинку, придбати крісла для рецепції. Витриманий єдиний стиль в просторі обов'язково оцінять ваші гості і колеги.

Конструктив виробу виносить чималі навантаження. Навіть якщо помістити ці меблі туди, куди приходять десятки або сотні відвідувачів за день, вона не швидко втратить первісний вигляд. Це якісний диван можна поставити в кімнатах з великою прохідністю, де ведуть переговори, співбесіди, приймають клієнтів, відпочивають, п'ють каву, обідають тощо. Будь-яка активність, що сприяє розвитку бізнесу, повинна бути посилена правильним меблюванням. І ця серія - вірне рішення для компанії, що розвивається.

Наші покупці вибирають Стоун і для інших інтер'єрів, в тому числі приватних. Диван прикрасить вітальню «мінімалізм»: його нейтральність служить відмінним фоном для декору або акцентних предметів в обстановці. Лінійка прекрасно виглядає в громадських місцях: готелях, ресторанах, клубах, магазинах, навчальних закладах і медичних установах.

Дивитись розміри

Елементи
Крісло

700*760*700h

11 494 грн
Диван двомісний

1500*730*700h

15 994 грн
Диван тримісний

1700*730*700h

18 994 грн
Присутній в проектах
Ціна:
від 11 494 грн
* Залежить від вибору матеріалу
Зв'яжіться з нами за телефонами:
1 рікгарантійного обслуговування
Послуги
  • Безкоштовний проект розміщення меблів
  • Безкоштовна доставка і збірка
Детальніше про послуги
Або зв'яжіться з нами за телефонами: