Меркурій

1
2
3
4
5

Опис:

Серія складається:

  • крісло,
  • диван дво-, тримісний,
  • банкетка

Особливості:

  • опорний каркас виготовлений з нержавіючої або пофарбованої сталі,
  • інтегрований (внутрішній) метало-каркас.

Додаткова опція:

  • панель настінна.

Меркурій - диван з металевим опорним каркасом. Цікаве і нестандартне дизайнерське рішення не вимагає надмірностей і декорацій. Правильні геометричні пропорції силуету підкреслюються стяжкою з квадратами на оббивці. Він класичний в своєму виконанні, але в той же час новаторськи сконструйований.

Вдало виглядає в кабінеті - офісному або домашньому. Модель можна поставити в конференц-залі, приймальні, рецепції, зоні відпочинку. Це якісний диван для ділових людей, що гостро відчувають швидкий темп життя. Він зручний, дарує комфорт в тих місцях, де думають про роботу, а не про відпочинок.

Прихильники мінімалізму цілком можуть дозволити собі цей еталонний зразок в домашньому інтер'єрі. У мінімалістичній вітальні доповнять такі стильні дивани фото в рамках, кавові столики або консолі, стелажі, скульптури, годинник, дзеркала, газетніци і інші аксесуари з деталями з металу. Даний прийом підкреслює і виділяє елемент моделі, що запам'ятався найбільше. Якщо ж ви хочете «пом'якшити» хайтек і строгість меблів - за допомогою інтер'єрних подушок, пледів, покривал або декору з натуральними текстурами з дерева можна додати контрастні акценти і соковиті фарби.

Серія складається з крісла, дво- і тримісного диванів і банкетки. Лінійки цілком достатньо, щоб оформити велике приміщення, офіс великої компанії в єдиному стилі. Окремі вироби використовують в різних громадських місцях - бутиках, салонах краси, готелях, ресторанах, клубах. Меркурій - меблі з чудовими експлуатаційними характеристиками, дуже стійкі і довговічні.

Купити диван в Україні від фабрики DLS можна в нашому фірмовому магазині або зробивши замовлення на сайті. Консультанти порадять тип і відтінок оббивного матеріалу (натуральну або штучну шкіру, тканину) і колір для опор.

Дивитись розміри

Елементи
Крісло

1080*870*745h

19 498 грн
Диван двомісний

1560*870*745h

25 996 грн
Диван тримісний

2200*870*745h

32 998 грн
Ціна:
від 19 498 грн
* Залежить від вибору матеріалу
Зв'яжіться з нами за телефонами:
1 рікгарантійного обслуговування
Послуги
  • Безкоштовний проект розміщення меблів
  • Безкоштовна доставка і збірка
Детальніше про послуги
Або зв'яжіться з нами за телефонами: