Магнум

1
2
3

Опис:

Комплектація: крісло, дво-, тримісний диван, одно -, дво-, тримісна секція, сполучний елемент «кут», декоративні подушки.

Механізм трансформації не передбачений.

Особливість: відсутність фіксованих розмірів габаритної довжини (630-2000 мм).

Додаткові опції: бар і полиця, що вбудовуються в підлокітник.

Серія складається:

 • крісло,
 • диван дво-, тримісний,
 • одно-, дво-, тримісна секція,
 • з'єднувальний елемент «кут»,
 • декоративні подушки.

Особливість:

 • відсутність фіксованих розмірів габаритної довжини (630-2000 мм)
 • при габаритній довжині виробу до 1300 мм, стандартно встановлюється одна спінова подушка і одна подушка сидіння.

Додаткова опція:

 • бар і полиця, що вбудовуються в підлокітник,
 • панель настінна.

Магнум - приклад чистого функціонального дизайну. Прямокутні лінії і чіткі форми збалансовані і стримані. Мінімалістичний силует не створює відчуття «сухості» - модель не виглядає примітивно просто. У цій лінійці м'яких меблів представлені кілька модифікацій диванів. Кожен з них має деталі, які роблять його доречним в різних інтер'єрах.

Особливість виробу в тому, що покупець сам вирішує, якої довжини буде сидіння. Від заданих габаритів залежить кількість подушок. Ми передбачили корисну опцію: в підлокітники встановлюються полки або бар. Впевнені, не так часто клієнтам вдається знайти і купити дивани фабрики в Києві, які синтезують практичність і гармонійне дизайнерське рішення.

Ви можете вибрати різні оббивні матеріали: натуральну шкіру, шкірозамінник, тканини різних фактур і відтінків. Наші консультанти порадять тип покриття в залежності від інтер'єрних завдань.

Повна серія складається з крісла, дво- і тримісного диванів, трьох видів секцій, з'єднувального елемента «кут» і декоративних подушок.

Колекція відмінно виглядає в офісних просторах. Таке меблювання забезпечує ментальний і фізичний комфорт співробітникам - не надто формальний вигляд поєднується з безсумнівною зручністю. Вироби ставлять в робочих кабінетах різного рівня, прийомних, переговорних, зонах очікування і відпочинку, на рецепціях. Також Магнум підходить для готелей, ресторанів, навчальних закладів, сервісних центрів, медичних установ, салонів краси. У домашньому інтер'єрі - для вітальні, їдальні, великого передпокою.

Варто відзначити витривалість меблів: вона відмінно виносить навантаження в приміщеннях з високою відвідуваністю. Міцний каркас, кращі оббивки гарантують довговічність навіть при інтенсивній експлуатації.

Дивитись розміри

Елементи
Крісло

860*840*880h

11 998 грн
Диван двомісний

1600*840*880h

17 998 грн
Диван тримісний

2000*840*880h

20 998 грн
Присутній в проектах
Ціна:
від 11 998 грн
* Залежить від вибору матеріалу
Зв'яжіться з нами за телефонами:
1 рікгарантійного обслуговування
Послуги
 • Безкоштовний проект розміщення меблів
 • Безкоштовна доставка і збірка
Детальніше про послуги
Або зв'яжіться з нами за телефонами: