Корал

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

Опис:

Серія складається:

  • крісло
  • диван двомісний

Особливості:

  • каркас виготовлений з натуральної деревини
  • передня частина спинки і підлокітників оформлена в техніці «Капітон»

Додаткова опція:

  • панель настінна.

Корал - ідеальний диван в кабінет. Він підходить як для офісу, так і для домашнього інтер'єру. Модель можна поставити в кабінет керівника вищої ланки або зону відпочинку респектабельного офісу.

Робочий простір ділової людини вимагає уважного продуманого оформлення. Корал є гідним варіантом для створення комфортної атмосфери. Лаконічний, строгий силует не порушує рамки корпоративного етикету великої компанії або стандартів обстановки державної установи. Елегантність тут сприймається як дотримання естетики, а не відступ від норми.

Витончені опори з натурального дерева надійно тримають конструкцію. На спинці виконана стяжка з гудзиками «Капітон». За бажанням ви можете вибрати будь-який тип оббивного матеріалу і колір. Прекрасна шкіряна оббивка підкреслить статус місця, текстильна - «пом'якшить» формальність інтер'єру. Ви можете самостійно вирішити, яке тонування підходить для дерев'яних ніжок вашого дивана.

Непомітний і одночасно стильний - у цій моделі багато переваг для використання в різних стильових напрямках. Хоча це класична лінійка, але досвід показує, що Корал - універсальний і може використовуватися в неокласиці, модерн, ар-деко, ретро і сучасній еклектиці. І крім кабінетного застосування клієнти купують його для вітальні, їдальні, кафе, ресторанів і барів, готелів, клубів, бутиків, салонів краси та інших громадських місць.

Основна якість даної колекції - це комфорт. Зручний і практичний виріб буде радувати бездоганними експлуатаційними властивостями багато років. Фабрика DLS спеціалізується на випуску меблів для приміщень з високою відвідуваністю. Наша продукція - гарантія того, що про нове меблювання ви задумаєтеся ще нескоро.

Дивитись розміри

Елементи
Крісло

740*600*820h

10 696 грн
Диван двомісний

1360*600*820h

14 998 грн
Ціна:
від 10 696 грн
* Залежить від вибору матеріалу
Зв'яжіться з нами за телефонами:
1 рікгарантійного обслуговування
Послуги
  • Безкоштовний проект розміщення меблів
  • Безкоштовна доставка і збірка
Детальніше про послуги
Або зв'яжіться з нами за телефонами: