Гелері

1
2
3
4
5
6
7

Опис:

Комплектація: крісло, дво-, тримісний диван.

Механізм трансформації не передбачений.

Особливості: рама з нержавіючої сталі, регульовані опори.

Серія складається:

  • крісло,
  • диван дво-, тримісний.

Особливості:

  • каркас виготовлений з нержавіючої або пофарбованої сталі,
  • регульовані опори.

Додаткова опція:

  • панель настінна.

Якщо ви хочете купити офісний диван, рекомендуємо Гелері. Його привабливість - в поєднанні скульптурності і потужного каркаса з нержавіючої сталі або сталі з полімерним покриттям.

Широкі підлокітники, об'ємна подушка сидіння і регульовані опори відображають його хороші експлуатаційні властивості. Європейський стиль і строгий вигляд роблять дану модель ідеальною для сучасних кабінетів.

Гелері виконаний в традиціях мінімалістичного дизайну. У ньому немає нічого зайвого, це відмінний приклад сентенції «форма слідує за функцією». Його призначення - диван прямий для офісу. Характеристики - зручність, ергономічність, практичність і універсальність.

У робочих просторах будь-якого рівня він використовується не тільки як кабінетні меблі. Доречний в переговорних, на рецепції або в приймальні, в зоні відпочинку. Лінійка складається з крісла, двомісного і тримісного дивана. Всі предмети поєднуються один з одним.

Покупцям доступні різні варіанти оббивних матеріалів. Вибирайте оббивки з натуральної або штучної шкіри, текстилю різних відтінків і фактур. Серія виглядає бездоганно з шкіряним покриттям, але тканини теж допустимі - наприклад, в якості домашнього дивана.

Не дивлячись на офіційний статус «офісного короля», колекція з'являється в інтер'єрах готелів, салонів краси, магазинів, клубів, медичних центрів, будинків і квартир. Лінійка міцно увійшла до лав наших бестселерів, завдяки першокласній якості. У виробів міцна конструкція та при наявності шкіряної оббивки, вони будуть служити вам довгі роки. Бездоганні характеристики підходять для інтенсивної експлуатації в місцях з високою відвідуваністю.

Дивитись розміри

Елементи
Крісло

960*850*780h

20 998 грн
Диван двомісний

1500*850*780h

24 994 грн
Диван тримісний

2040*850*780h

28 996 грн
Ціна:
від 20 998 грн
* Залежить від вибору матеріалу
Зв'яжіться з нами за телефонами:
1 рікгарантійного обслуговування
Послуги
  • Безкоштовний проект розміщення меблів
  • Безкоштовна доставка і збірка
Детальніше про послуги
Або зв'яжіться з нами за телефонами: