Вішалки для одягу

У різних сферах обслуговування особливо часто стикаються з необхідністю придбати вішалки. Для торгових залів найчастіше потрібні манекени та плічка, а ось для ресторанів та офісів більше потрібно придбати вішалки або стійки для одягу в Харкові або в іншому місті в одному з безлічі меблевих магазинів.

Салон меблів «Мегас» може вам запропонувати найрізноманітніші вішалки. Не має значення, який напрямок діяльності у вашої фірми – якщо до вас приходять відвідувачі, то вам необхідно запропонувати можливість зручно повісити верхній одяг. Якщо це не подбає, що ви створите вашим клієнтам безліч проблем. Кому хочеться в ресторані переживати, куди подіти шубу чи пальто, щоб вони не заважали затишно розташуватися за столиком для смачної вечері чи ланчу?

В офісі і вашим партнерам, і клієнтам, і співробітникам зовсім не завадить вішалка для розміщення верхнього одягу. Вони врятують від нагромадження речами робочого місця, м'ятих піджаків та інших незручностей.

Для торгових майданчиків обов'язково знадобляться різноманітні вішалки – одні повинні витримувати вагу курток, інші мати зручну конструкцію розташування на них штанів або довгих суконь. Кожен випадок вимагає унікальних рішень, адже всі меблі повинні відповідати не тільки вимогам зручності та практичності, а й гармонійно вписуватися в інтер'єр.

Виготовляють вішалки із різних матеріалів залежно від передбачуваного навантаження. Найбільш універсальні виготовляють із металевих сплавів. Але не менш потрібні дерев'яні вироби, які найчастіше замовляють власники барів, кав'ярень та ресторанів.

Вішалки: типи та види

Різноманітність вішалок полягає у розподілі на два типи: стаціонарні та мобільні. Можна спробувати класифікувати вироби на кілька видів:

  • одноярусні підставки, які складаються з двох труб опори та одного або кількох з'єднувачів;
  • ріжкові пристрої являють собою трубу і своєрідні «ріжки» для одягу;
  • двоярусні підставки виглядають як одноярусні, але з'єднувачі можуть регулюватися не лише за довжиною, а й за висотою;
  • двосторонні вироби, які часто використовують у магазинах одягу;
  • круглі або спіралеподібні підставки;
  • домашні вішалки для сушіння білизни тощо.

Фахівці магазину «Мегас» готові запропонувати рішення для будь-яких закладів, а наші дизайнери можуть без проблем створити такий вигляд вішалки, щоб підтримати єдиний стиль приміщення.