Скляні, алюмінієві та пластикові офісні перегородки у Харкові

Офісне приміщення має бути одночасно комфортним та функціональним. Найбільш ефективним способом планування кількості робочих місць є встановлення перегородок. З їхньою допомогою можна створити максимально комфортні умови для кожного співробітника. Працівник почуватиметься, як у власному кабінеті. ТОВ "Мегас" пропонує такі види перегородок:

  • скляні;
  • пластикові;
  • алюмінієві;
  • комбіновані.

Алюмінієві офісні перегородки в Харкові вважаються одним із найефективніших способів організації простору. Значний аргумент на користь цих конструкцій - їх міцність, довговічність і надійність. Пластикові перегородки в Харкові користуються популярністю завдяки своїй практичності. Вони поділяють робочий простір на окремі зони, забезпечуючи відмінну звуко- та шумоізоляцію кожної кабінки. Комп'ютерні крісла Харків.

Останнім часом в офісній моді спостерігається тенденція до використання прозорих конструкцій. Тому скляні офісні перегородки в Харкові стають все більш затребуваними. Головна причина популярності цих конструкцій – широкі можливості для здійснення сучасних дизайнерських рішень. Перегородки зі скла візуально розширюють простір. У зв'язку з цим їх доцільно встановлювати у невеликих приміщеннях. Однак, якщо врахувати сучасний зовнішній вигляд і стильний дизайн таких конструкцій, вони відмінно підходять практично для будь-яких офісів. Крім декоративності скляні перегородки не позбавлені і практичних переваг. Для їх виготовлення використовується загартоване скло, яке відрізняється підвищеною міцністю. При руйнуванні таке скло розсипається на дрібні уламки без гострих кромок. Встановивши дані перегородки, ви зробите свій офіс світлішим і просторішим.

У салоні "Мегас" представлений широкий модельний ряд офісних перегородок. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте надійну та якісну продукцію за прийнятною ціною. Перегородки, придбані в Мегас, допоможуть вам створити ексклюзивний дизайн робочого простору.

Ціна на офісні перегородки у Харкові залежить від низки факторів: габарити, матеріали, складність конструкції. "Мегас" - це широкий вибір конфігурацій з алюмінію, скла та пластику. Ми можемо сміливо стверджувати, що на перегородки офісні ціна у Харкові у нас найоптимальніша. ТОВ "Мегас" співпрацює з провідними вітчизняними фабриками. Широкий діапазон цін дозволить вам підібрати конструкції, виходячи із фінансових можливостей своєї компанії. Телефонуйте чи приходьте до нас салон!