Меблевий асортимент: різноманітність стилів, матеріалів, кольорів

Сучасний асортимент офісних меблів вражає своєю різноманітністю. Сьогодні це не просто дерев'яні столи та шафи нудного дизайну, а величезний вибір стильних та ергономічних рішень. Вам не складно вибрати меблі, що максимально відповідають розмірам офісу, профілю діяльності організації та вашому бюджету. Що стосується стилю офісних меблів, окрім звичного класичного користуються популярністю «техно» стиль, хай тек, модерн. Яскравим прикладом класики є дерев'яні кабінети керівників Меркс Харкова. Це елітні меблеві гарнітури, які будуть чудово виглядати в кімнаті респектабельного, солідного керівника. Для меблів у стилі хай-тек або модерн характерна наявність деталей зі сталі, скла, пластику, алюмінію. Форми та лінії - лаконічні, без химерності. Це вибір керівників молодих компаній, які прагнуть у всьому йти в ногу з часом.

Облаштування офісного інтер'єру має особливості. Вони пов'язані з тим, що в офісі люди проводять більшу частину дня. При цьому працездатність людини багато в чому залежить від того, наскільки раціонально та правильно організовано робочий простір. Всі офісні меблі поділяють на м'які і корпусні. До першої категорії належать дивани, крісла, стільці. Під корпусними меблями розуміють тумби, полиці, шафи, столи та ін. Вибір відтінку - відповідальне завдання, оскільки забарвлення меблів хоч і побічно, але впливає на успіх бізнесу. Наприклад, надто яскраві кольори можуть дратувати відвідувачів, відсутність гармонії в колірній ідеї інтер'єру викличе у партнерів по бізнесу, які прийшли до вас для укладання контракту, бажання якнайшвидше піти... Для створення робочого настрою відмінно підходять меблі нейтральних тонів. Якщо ж у вас творчий колектив, тоді вам варто віддати перевагу теплим насиченим тонам.

Важливим критерієм класифікації меблів є призначення: для персоналу чи керівного складу. Зазвичай кабінети керівників оформляються робочим столом, столом для переговорів, різноманітними шафами, полицями та стелажами. Меблі для персоналу представлені комп'ютерними столами, стільцями, тумбами і т.д. Ціновий діапазон цієї категорії товарів досить широкий: від дорогих елітних виробів до простих бюджетних рішень.